«ПОРТО-ФРАНКО» на сцені театру ляльок

В період з 14 по 18 червня 2017 року в місті Івано-Франківську проводиться фестиваль «ПОРТО-ФРАНКО».

Запрошуємо поціновувачів сучасного танцювального мистецтва до театру ляльок.

В рамках фестивалю «ПОРТО-ФРАНКО»  на сцені театру ляльок   представлятимуть свої програми колективи сучасного танцю.

Квитки можна придбати у касі Театру ляльок (вул. Незалежності, 10а).

Вівторок   16:00 – 18:00

Середа:   16:00 – 18:00

Четвер:    16:00 – 18:00
П’ятниця: 16:00 – 18:00
Субота:   11:00 – 13:00
Неділя:   10:00 – 14:00
Понеділок – вихідний

 

            «Чаювання» – Ольга Лабовкіна (Білорусь).

Танцювальна робота-дослідження – результат співпраці Ольги Лабовкіної в якості запрошеного хореографа і TOTEM Dance Group (TDG) м. Київ.

Темою дослідження стали міжособистісні відносини всередині групи.

«Вже довгі роки разом… Статусність, давно розподілені ролі, не завжди емоційна сумісність… все вже стало міцним, твердим, відчутним, іноді ми всі досягаємо точки кипіння. Може просто вип’ємо  чаю?» .

Лабовкіна Ольга – танцівниця, хореограф і перформер, що працює в області  сучасного танцю, візуального мистецтва, театру і перформансу.  Випускниця Академії Російського балету імені Ваганової (м. Санкт-Петербург), засновниця KARAKULI dance theatre (Мінськ, Білорусь). В якості хореографа співпрацювала з телеканалом СТБ (шоу «Танцюють всі. Повернення героїв»).

                             

           «Між нами» – Чеві Мюрадай (Іспанія).

Вистава «Між нами» – щира і чуттєва робота іспанського хореографа  Чеві Мюрадай з українською танцювальною компанією TOTEM Dance Group

«Це своєрідний маніфест про кохання, бажання, пошуку свого шляху і радості руху до мрії, заснований на поезії Шарля Бодлера. Відвідувачі зможуть побачити унікальну постановку, створену спільними зусиллями хореографів, які матимуть можливість обмінятися досвідом один з одним, а також дати відчути глядачам глибокі почуття любові та свободи через танець душ».

Хореограф Чеві Мюрадай, який отримав понад 8 премій, одна з  яких визнала  його кращим танцівником та хореографом – Премія МАХ. Розпочав свою діяльність у світі танцю в Іспанії у 1985 році у класі Кармен Сенри. І вже за свою першу постановку як хореограф «На полі серед квітів я шукав тебе і не міг знайти» отримав міжнародну нагороду як видатний танцівник у Лабан центрі в Лондоні. Працював у Лондоні, а з виставою Руї Хорта Константа «Об’єкт»  (1994) він об’їхав США  і Південну Америку з танцювальною трупою Jusaba (Майамі).

            Заснувавши свою власну танцювальну трупу Losdedae , з метою розвитку сучасного танцю в Іспанії, було поставлено більше 30 вистав. Поєднує свою кар’єру як танцівник  з викладацькою роботою на курсах, семінарах і майстер-класах та як запрошений лектор для різних національних і міжнародних шкіл. Чеві підтримує постійний зв’язок з театром і працює в якості хореографа і режисера сценічного руху з відомими театральними режисерами.

Танцівники: Ярослав Кайнар, Богдан Кириленко, Богдан Урхов, Ольга Маркович, Олена Міц, Христина Слободянюк, Ірина Бодрик, Аліна Цховребова.

 

«Вішалка»

 Хореограф – Ярослав Кайнар.

«Сучасна хореографія  може бути смішною!» – саме про це заявили танцівники та хореографи Totem Dance Group.

«Про «вішалки» … Вішак – це досить-таки цікава штучка. Вона має різні форми, різні назви. Але мета кожної вішалки одна – зберігати речі, які висять на ній і чекають поки людина дасть їм життя і наповнить своєю енергією.  Але ж дуже часто буває і навпаки, речі – оживляють нас і дарують нам образ…».

У виставі «Вішалка» танцюристи НЕ будуть засипати нас питаннями і пошуками смислів. Ні, перед артистами стоїть лише одне завдання – добре провести час разом із глядачами.

Ярослав Кайнар – хореограф, викладач, танцівник. Лауреат міжнародних конкурсів. Викладач contemporary dance та jazz в TDS.

Виконавці: Totem Dance Group – Дарія Донцова, Олена Галушко, Христина Слободянюк, Ірина Бодрик, Богдан Кириленко, Ольга Маркович, Аліна Цховребова, Дарина Тураш.

 

 

 

«Де|синхронізація»

            Вистава сучасного танцю від Антона Овчиннікова.

            «Ідея цієї роботи виникла з міркувань про те, як наше минуле створює наше сьогодення. Досліджуючи минуле своєї країни крізь призму індивідуального ментального та тілесного досвіду, автор довго вдивлявся у фотографії і тексти, прислухався до звуків та мелодій своєї молодості. Рухався разом з музикою, що залишила слід у пам’яті та у тілі.  Який досвід є більш важливим? Чи можливо зрозуміти особливості власної пам’яті, звертаючись до тілесної? Чому ми такі, які ми є?».

Ідея і танець – Антон Овчинніков.

Музика – Дидьє Маруані та гурт «Space».

Антон Овчинніков – засновник фестивалю сучасного танцю «Точка перетину» (Київ-Харків-Херсон), проекту АРТІЛЬ, спрямованого на підтримку молодих хореографів сучасного танцю і допомогу у створенні робіт для професійної сцени.  З 2010 – до сьогоднішнього дня: засновник та директор  Міжнародного фестивалю сучасного танцтеатру «Zelyonka Fest».

 

 

Відомий латвійський хореограф та перформер Dmitrijs Gaitjukevičs проведе майстер-клас для поціновувачів танцювального мистецтва.

 

Перформанс “Dive”. Автор та виконавець – відомий латвійський хореограф та перформер Dmitrijs Gaitjukevičs.

“Dive” – занурення в стан, близький до коми. У стан, коли бачиш і помічаєш кожну деталь, дрібницю. Коли час тягнеться вічно. Стан, коли перед людиною є світло і вона обирає залишити цей світ або залишитися в ньому. Робота досліджує стан тіла і руху, стан концентрації і поведінку думки. Занурення в самого себе, дослідження самого себе.

У цій виставі дуже важлива ідея спростувати стереотипи слова «смерть» і показати її не як щось жахливе і болісне, а зовсім навпаки, як щось дуже красиве, спокійне, неминуче, але приємне і навіть – довгоочікуване.

Герой вистави “Дуель. Соло” одержимий ідеєю самовдосконалення, яке перетворюється на нав’язливу ідею переваги над іншими. Очевидно, що у нього є багато думок і припущень, які, як йому здається, ведуть до переваги над опонентами. Всі ці думки тим чи іншим чином проявляються у його діях. Ідея переваги тут доведена до абсурду, який неминуче веде до руйнування. Герой Антона Овчіннікова спочатку «освоює» стілець, поперемінно застигаючи в різних гордовитих позах, повільно переходячи до дивних і незручних рішень. Незадоволений стільцем, він перефарбовує його в блакитний колір, тут же, по свіжій фарбі, сідає, заново перебираючи пози (і неминуче забруднивши блакитним сорочку і штани), продовжує деструктивний акт, спилює одна за одною ніжки стільця, на якому при цьому, до останнього намагається всидіти. Чим закінчиться боротьба з уявними супротивниками?

Антон Овчінніков – засновник фестивалю сучасного танцю «Точка перетину» (Київ – Харків – Херсон), проекту АРТІЛЬ спрямованого на підтримку молодих хореографів сучасного танцю і допомогу у створенні робіт для професійної сцени. З 2010 – до сьогоднішнього дня: засновник та директор Міжнародного фестивалю сучасного танцтеатру «Zelyonka Fest».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

афіша

Хто росте в саду

Хто росте в саду

14 квітня (неділя)

о 17:00 год

докладно »
Чарівна торбинка казок

Чарівна торбинка казок

з червня (субота)

12:00

4 червня (неділя)

12:00 та 14:00

докладно »
Божевільний день або пригоди в Торбокраї

Божевільний день або пригоди в Торбокраї

2 червня (п’ятниця)

поч. о 16:00 год

докладно »

новини

Зміни у годинах роботи каси

ШАНОВНІ ГЛЯДАЧІ! Каса театру в серпні працюватиме за …

докладно »

Догогі наші театральні друзі, глядачі, колеги!

Сьогодні, у Міжнародний День театру шлемо найщиріші …

докладно »

Оголошення

Шановні глядачі! У зв’язку із введенням воєнного …

докладно »
  • Опитування

  • Опитування

  • Опитування